Kování

Kování

Dveřní kování ať je to rozetové či štítové kování je takovou třešničkou na dortu, které se jeví jako šperk pro dveře. Celkem nabízíme k našim dveřím ze čtyř největších dodavatelů pro Českou republiku: Rostex, COBRA, M&T a Porta. Ke každému z nabízeného kování doporučujeme odpovídající rozety (BB, PZ, WC), která doplňuje celek z hlediska technického i estetického.

 

Kování PORTA DOORS

Porta doors dodává kvalitní dveřní kování, bezpečnostní kování, kování pro posuvné dveře a další příslušenství. Vyberte si zboží z našeho sortimentu a získejte dlouhodobou užitnou a estetickou hodnotu, jejíž zárukou je vysoká kvalita zpracování, odolnost, spolehlivost a moderní design. Kompletní nabídku kování naleznete v katalogu Porta doors, který je ke stažení viz níže.

Kování M&T

Dopřejte svým dveřím dobrý pocit, že nejsou jen obyčejným vybavením. Vyznamenejte je krásnou klikou a kvalitními závěsy. Odmění se Vám vynikající a oddanou službou až do skonání věků. Dopřejte jim to, o čem si tajně sní, když Vy sníte o tom svém. Vždyť jen díky dveřím jste chráněni před úklady světa. M&T má svůj osobitý přístup s přednostmi, které značku charakterizují: výroba designových řad klik z masivní mosazi, technologicky vyspělé zázemí, ale zároveň s velkým podílem ruční práce, s neustálými inovacemi a precizním řešením všech detailů výrobků. Základem je tradiční česká strojírenská výroba, která nám umožňuje profesionálně vyvíjet nové konstrukční řešení, zavádět nové výrobní a technologické postupy, navrhovat inovativní designy, vše se značkou M&T. Katalog ke stažení viz níže.

 


Kování ROSTEX

Již 90 let firma ROSTEX vyrábí výhradně kování pro okna a dveře. Během této doby získala mnoho zkušeností s výrobou a stále  zdokonalovala její kvalitu. V současné době ROSTEX využívá moderní výrobní systémy, které vykonávají obrovské množství práce a splňují tak velké nároky na pružnost a kvalitu výroby. Katalog ke stažení viz níže.

 

 

 

Kování COBRA

Funkčnost a kvalita je u Cobry samozřejmostí. To, co oceňujeme a co nás u designových klik těší, je styl a estetika. Máme jedinečnou možnost nabízet zákazníkům kliky jako malý šperk, kterého se mohou dotknout každý den a kterým podtrhnou charakter jejich bydlení. To, co je pro ženu krásný malý šperk nebo pro muže správný kapesníček v saku, může být pro váš designový byt nebo dům správně zvolená klika. Katalog ke stažení viz níže.

 

Pro aktuální nabídku a ceny navštivte sekci ke stažení, kde si vše potřebné můžete uložit do vašeho PC.